Pokoje Pod Lwem

Oferujemy Państwu 14 pokoi w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1752 roku. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki o wysokim standardzie wykończenia wraz z suszarkami do włosów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik bezprzewodowy z zestawem kawowym. W recepcji na życzenie klienta dostępne jest łóżeczko dla dziecka oraz sprzęt do prasowania. Na terenie całego obiektu mogą Państwo korzystać z darmowej sieci bezprzewodowej. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo cała kamienica jest całodobowo monitorowana.

Pokoje "Pod Lwem" są usytuowane w centrum miasta Świdnica, w odległości 300 metrów od Rynku. Nasz obiekt znajduje się w otoczeniu wielu atrakcji turystycznych takich jak: Kościół Pokoju, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (700 metrów), Katedra Świętego Stanisława i Wacława (150 metrów), Muzeum Dawnego Kupiectwa (300 metrów) oraz bliskim sąsiedztwie Galerii Świdnickiej z Kinem 3D (150 metrów) i krytej pływalni (50 metrów). Zachęcamy również do zwiedzenia Wieży Ratuszowej, która została odbudowana po 45 latach i dziś daje możliwość oglądania pięknej panoramy miasta.

Pokoje "Pod Lwem" to nowo otwarty obiekt, w którym spotkają się Państwo z serdeczną i miłą obsługą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Nasz obiekt jest bezpośrednio połączony z restauracją, w której można wykupić śniadania i delektować się pysznymi przysmakami polskiej kuchni.

Pokoje "Pod Lwem"
ul. Równa 3
58-100 Świdnica

tel.: +48 74 661 81 81
tel.: +48 602 505 305
fax: 74 662 20 96
e-mail: info@pod-lwem.net
www.pod-lwem.net

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl